Q&A

Najczęściej zadawane pytania:


Zapytano 784 razy:

Czy można u Was płacić kartą?

Tak, można zarówno w kasie za bilety jak i w food tracku za jedzenie można płacić Kartą i BLIKIEM.

 

Zapytano 354 razy:

A czy dorośli też płacą za wejście?

Tak, Leśny Zakątek to jest miejsce dla rodzin i cała rodzina znajdzie tutaj coś dla siebie. Dorośli mogą korzystać z prawie wszystkich miejsc zabaw, mogą zjeżdżać na pontonach, korzystać z hamaków, piec kiełbaski na ognisku, pojechać Ciuchcią Balbinką, w labiryncie leśnym i kukurydzianym mamy również poważniejsze gry dla dorosłych.

Zauważyliśmy też, że w podobnych miejscach cena za osobę dorosłą jest nawet wyższa niż za dziecko.

Jeśli znacie miejsce podobne do naszego, gdzie dorośli nie płacą za wejście, podzielcie się, też chętnie tam pojedziemy;-)

 

Zapytano 363 razy:

Czy są jakieś zniżki?

Tak. Bilet zniżkowy mogą kupić Goście posiadający Kartę Dużej Rodziny, Emeryci i renciści (z legitymacją), Zuchy i Harcerze ZHP (z legitymacją/książeczką) oraz Rodziny od 5 osób (Możecie być tylko znajomymi, albo i nieznajomymi, lepiej kupić wspólny bilet dla 5 i więcej osób- będzie taniej, nie sprawdzamy, czy jesteście spokrewnieni).

Pełny cennik w zakładce Cennik

Zapytano 478 razy:

Jakie są atrakcje?

Właściwie to u nas nie ma atrakcji, są naturalne miejsca zabaw: piaskownica, hamakowisko, leśny tor przeszkód, leśna kuchnia, babirynt w lesie, tyrolka, malowanie na polanie. Jest Ciuchcia Balbinka, jest tor tubingowy i labirynt w kukurydzy, ale żadnych atrakcji typu rollercoaster czy karuzela u nas nie ma;) 

O naszych miejscach zabaw poczytasz i obejrzysz filmiki w zakładce "Co tu robić?"

Zapytano 1142 razy:

Czy można zrobić u Was urodziny?

Tak, oczywiście można zrobić u nas urodziny. Wszystkie szczegóły przeczytacie w zakładce: Dla Rodzin na dole strony, również znajdziecie tam cennik i pakiety.

Zapytano 117 razy:

Czy można u was coś zjeść?

Tak, można. 

Na miejscu można kupić frytki, nugetsy, kawę/herbatę, obiad ( zupa i schabowy z frytkami lub ziemniakami) i oczywiście kiełbaski na ognisko. 

Możecie również przywieźć swoje jedzenie, również kiełbaski na ognisko.

Nie wolno przywozić i spożywać swojego alkoholu oraz piwa oraz piwa bezalkoholowego- mamy koncesję na sprzedaż, piwa możecie kupić tylko na miejscu.

do góry