PAKIET 1:

Warsztaty+ ognisko + zabawa

Podczas Waszego pobytu na terenie Gospodarstwa nie ma innych grup!

W tym pakiecie dzieci przyjeżdżają do naszego gospodarstwa na warsztaty, a po warsztatach mogą się bawić na terenie Gospodarstwa, dostaną gorącą herbatę zjedzą również kiełbaski pieczone na ognisku. Kiełbaski możemy zamienić na domową zupę. do wyboru dla całej grupy: pomidorowa, rosół, ogórkowa lub zalewajka.

O zabawie

Do dyspozycji grupy są:

W przypadku pogody niesprzyjającej zabawie na zewnątrz dostępne są dwie możliwości:

  • jeśli dzieci nie skorzystają z tej opcji od ceny pakietu odliczamy 10zł/dziecka lub
  • możemy zaproponować przejażdżkę kolejką Balbinką ( w czasie deszczu wagony są osłonięte) + dodatkowe mini warsztaty

O Warsztatach:

Warsztaty odbywają się one w ogrzewanej sali, a więc nie są zależne od pogody.

W zależności od wybranego tematu warsztaty poprzedza krótki spacer po gospodarstwie w przypadku warsztatów pory roku na wsi (jeśli pogoda na to pozwala) oraz rozmowa z dziećmi i oglądanie zabawek wykonanych wg dawnych technologii.

Czas warsztatów to ok 40-90 minut w zależności od wybranego tematu, sprawności i zaangażowania dzieci. W sali mieści się maksymalnie 25osób

Tematy warsztatów można sprawdzić tutaj:

Ognisko

Kiełbaski pieczone na ognisku- starsze dzieci pieką same młodsze mogą piec same z nasza pomocą lub pieczemy je na ruszcie. Cena zupy lub kiełbasek jest wliczona w cenę pakietu. W ramach tego pakietu dla swojej grupy możecie wybrać domową zupę rosół, pomidorową, ogórkową lub zalewajkę.

Zamiast tego można również wybrać inny posiłek, ale wtedy cena nieco się zwiększy. Wybierać można między frytkami z nagetsami a domowym obiadem (do uzgodnienia).

Co się stanie, kiedy wypełnisz ten formularz?

Kiedy wypełnisz ten formularz Twoja wiadomość trafi na naszą skrzynkę e-mail. Postaramy się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

Twoich danych nie przekazujemy nikomu, ani tym bardziej nie sprzedajemy. Zostaną one użyte tylko po to, aby udzielić Ci odpowiedzi: e-mail aby odpowiedź mogła trafić na Twoją skrzynkę lub nr telefonu- jeśli wolisz aby oddzwonić.

Imię i nazwisko/nazwę możesz wypełnić jako np. Nauczyciel, Wychowawca, Rodzic itp.