Warsztaty dla grup

Aby od razu przejść do tematyki warsztatów- kliknij tu.

Dlaczego akurat stolarstwo i szycie?

Z uwagi na to, że kochamy prace wykonane własnymi rękami chcemy również dzieci zachęcić do wyczarowania własnoręcznie zabawek. Jak wiecie w Zakątku nie zatrudniamy innych osób i działamy bardzo rodzinnie. Kiedyś, jeszcze zanim wybraliśmy na dobre wykonywane później zawody, mieliśmy marzenia i pasje i zupełnie inne wyobrażenia o tym, co w życiu będziemy robić. Jednak często życie weryfikuje nasze plany i los toczy się nieco inaczej niż w snach. Młodzieńcze plany i marzenia jednak nie do końca wygasają, a w związku z tym, że jedno z nas jest (między innymi) wyuczonym mistrzem stolarstwa a drugie swego czasu kończyło szkołę przygotowującą do projektowania i szycia, pracowaliśmy przez jakiś czas w tych zawodach więc oferujemy warsztaty w tych właśnie dziedzinach. Od bardzo prostych form po te bardziej skomplikowane, wymagające większych umiejętności.

Dla kogo dedykowane są warsztaty?

Wszystkie nasze warsztaty dedykujemy przede wszystkim do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. W planach mamy również warsztaty dla dzieci wraz z rodzicami angażujące w pracę cała rodzinę.

Przy każdych warsztatach zaznaczamy dla dzieci w jakim wieku będą one odpowiednie, jednak prawie wszystkie z nich mogą być poprowadzone zarówno dla dzieci w wieku 4-5 lat jak i dzieci starszych (12-14).

Przy najmłodszych dzieciach elementy są inaczej przygotowane niż dla nastolatków, nasza pomoc w wykonywaniu prac jest większa, a pomoc opiekunów jest niezbędna.

Podczas umawiania terminu również ustalamy wspólnie z Wami i doradzamy jaka tematyka i jaki stopień trudności dla Waszej grupy będzie najbardziej odpowiedni.

Ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od rodzaju warsztatów (stopień trudności, złożoność zabawki i czas trwania) i waha się pomiędzy 25 a 38zł od osoby.

Wykonaną zabawkę dzieci oczywiście zabierają ze sobą do domu.

Warsztaty przeprowadzamy w ciepłej sali, jednocześnie może w nich uczestniczyć do 30 osób.

Możemy je również przeprowadzić w Waszej placówce. Minimalna ilość osób biorących udział w warsztatach to 20. W cenę wliczony jest dojazd do 50km.

Jakie tematy warsztatów są dostępne?

Tematyka warsztatów zależy od Waszych potrzeb i pomysłów. Zabawki wykonujemy samodzielnie, w związku z czym temat warsztatów może być dowolny. Prowadzimy warsztaty okazjonalne: bożonarodzeniowe, wielkanocne, walentynkowe, z okazji Dnia Babci czy Mamy, wszystko jest kwestią ustalenia.

Tematy warsztatów- kliknij

Są tematy odpowiednie przez cały rok: konie, koty, ptaki, są również tematy ściśle związane z kalendarzem: choinki, jajka, zajączki czy kurki.

Galeria