Godziny otwarcia:   Wtorek-Piątek 14.00-20.00  Sobota-Niedziela 12.00-20.00  Warsztaty: Sobota 10.00-13.00

PYTANIA

 

Czy na kulig trzeba przywozić swoje sanki?

Nie, sanki mamy już podczepione do kuligu. Swoje sanki można mieć, ale tylko po to, aby pociągać swoje dzieci po terenie gospodarstwa.

Czy z górki można zjechać na sankach zamiast na pontonie?

Nie, w żadnym wypadku!!!! Tor jest przystosowany do jazdy tylko i wyłącznie na pontonach!  Zjazd na sankach grozi poważnym wypadkiem oraz uszkodzeniem toru.


Czy kuligiem można jechać tylko raz czy kilka razy?

Kuligiem można jechać kilka razy, należy pamiętać tylko, że pierwszeństwo przejazdu mają ci, którzy w danym dniu jeszcze na kuligu nie jechali, ale jeśli są wolne miejsca można jechać kilka razy. Należy zachować bilet kuligowy przez cały pobyt w gospodarstwie.


Co zrobić jeśli nie ma wolnych pontonów na górkę pontonową?

Zaczekać chwilę na wolny ponton. Zdarza się, że przez kilka czy kilkanaście minut jest tak, że do pontonów jest kolejka, ale są to sytuacje sporadyczne.


Czy w Gospodarstwie można płacić kartą?

Tak, zarówno w kasie jak i w punkcie gastronomicznym, można płacić kartą płatniczą.

 Czy na terenie Gospodarstwa można rozpalić ognisko?

Codziennie ok godz 17.00 rozpalamy dla Was ognisko, do którego można się przysiąść. Kiełbaski można przywieźć ze sobą lub kupić na miejscu. Jeśli macie potrzebę, aby ognisko paliło się od wcześniejszych godzin wystarczy zgłosić taką potrzebę.


Czy do Leśnego Zakątka można przyjechać z psem ?

Niestety zgodnie z regulaminem nie wolno do nas przyprowadzać żadnych zwierząt- wyjątek stanowi tylko uprawniony pies-przewodnik.

Czy na terenie Gospodarstwa można coś zjeść?

Tak, mamy punkt gastronomiczny gdzie można zjeść domowy obiad lub szybkie jedzenie typu frytki.

Czy możemy przywieźć swoje jedzenie?

Jeżeli mają Państwo ochotę zrobić u nas piknik, nie mamy nic przeciwko temu. Mamy wyznaczone miejsce na piknikowanie gdzie spokojnie możecie zjeść własny posiłek.