Goście indywidualni

Wtorek-piątek     14.00-20.00 (zadzwoń przed przyjazdem)  Sobota-niedziela 12.00-20.00

 
nie trzeba się wcześniej umawiać, ale dobrze jest zadzwonić przed przyjazdem
bilet całodzienny lub godzinowy
korzystanie z atrakcji wliczone jest w cenę biletu

  • NIESTETY NIE MOŻNA PRZYJEŹDZAĆ DO NAS ZE ZWIERZĘTAMI

Cennik dla Gości indywidualnych:

Bilet normalny całodzienny                  – 25 zł/osoba
Dziecko do 2 lat                                         – 1 zł
Bilet godzinowy                                       – 10zł/za każdą rozpoczętą godzinę
Bilet Rodzinny (8+) całodzienny         – 23zł
Bilet dla emeryta (z Ogólnopolską Kartą Seniora )     – 23 zł
Harcerze i Zuchy (z legitymacją)       – 23 zł

Warsztaty sobota 9.00-12.00           – 50zł (rezerwacja miejsca - zadatek 20zł )

Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy i z jakiegoś powodu nie czujesz się u nas dobrze, nie spełniamy twoich oczekiwań możesz wyjść przed upływem planowanego czasu pobytu. Jeśli opuścisz teren przed upływem 30 minut od wejścia zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli zdecydujesz się powiedzieć nam, co było przyczyną Twojego rozczarowania - będziemy mogli w przyszłości to poprawić, ale nie musisz nam też zdradzać przyczyn tylko po prostu zrezygnować (jednak pamiętaj: przed upływem 30minut).

Gości indywidualnych zapraszamy w godzinach otwarcia Leśnego Zakątka (wtorek-piątek 14.00-20.00 sobota-niedziela 12.00-20.00. Nie trzeba wcześniej rezerwować miejsca, ani się umawiać, ale przed przyjazdem "w tygodniu" zalecamy zadzwonić przed przyjazdem- Zakątek jest otwarty przez cały rok, ale wczesną wiosną nie mamy wielu Gości, za to mamy bardzo wiele pracy i dlatego też każdą wolną chwilę spędzamy na polu, w ogródku czy w lesie, prosimy więc o wcześniejszy kontakt, aby nie okazało się, że muszą Państwo poczekać na nas przed zamkniętą bramą ). Wystarczy po prostu przyjechać. Cena biletu całodziennego to 25zł/osoba w tej cenie jest korzystanie z wszystkich atrakcji, jakie mamy u siebie (zjazdy na pontonach, przejażdżka kolejką, kulig, tor przeszkód, tyrolka, ognisko). Można też wejść na godzinę, cena takiego wejścia to 10 zł/osoby za każdą rozpoczętą godzinę-płatne z góry i rozliczane przy wyjściu. Kiedy rozpoczynacie Państwo trzecią godzinę bilet zmieniamy na całodzienny i za pozostałe godziny spędzone u nas nie pobieramy dodatkowych opłat. 
W zakładce ATRAKCJE można zobaczyć jak u nas można spędzić czas.
W każdą sobotę dla dzieci w wieku 5-12 lat organizujemy WARSZTATY edukacyjne. Zawsze elementem warsztatów jest praca tworzona przez dzieci, którą dzieci zabierają ze sobą. Zawsze też część czasu spędzamy na świeżym powietrzu korzystając z naszych atrakcji, oraz zawsze jemy przekąskę/drugie śniadanie/kiełbaskę z ogniska w zależności od planu na dany dzień. Od jesieni do wiosny warsztaty odbywają się w ciepłej sali.