Godziny otwarcia:   Wtorek-Piątek 14.00-20.00  Sobota-Niedziela 12.00-20.00  Warsztaty: Sobota 10.00-13.00

Aktualności:

Blog Leśnego Zakątka

Wizyta szkoły podstawowej Z gzowa

Chociaż Szkoła Podstawowa z Gzowa ma do nas spory kawałek drogi, to jednak postanowili nas odwiedzić! Pogoda tego dnia była... hmm kapryśna, a w Gzowie od rana lało. U nas się chmurzyło, trochę kropiło. Mimo wszystko decyzja zapadła i przyjechali! Dzieci i młodzież wspaniała! Były i klasy młodsze i starsze, bardzo ze sobą zgrane. Starsi pomagali młodszym, jeśli było trzeba, atmosfera baaaardzo pozytywna. Zaczęliśmy od gry w terenie i pokonywania swoich lęków i wykonywania zadań. Zabawa była przednia! Gra zakończyła się warsztatami. Na koniec dzieciaki miały czas dla siebie, aby trochę się wyszaleć. Wszystko się udało, deszcz jednak nie padał, dzieci zadowolone i zmęczone wsiadały do autokaru, który zawiózł ich niemal na drugi kraniec województwa mazowieckiego.
Serdecznie dziękujemy za wizytę!

4 października 2021

wizyta przedszkola nr 3 w skierniewicach

Początek roku szkolnego to czas wycieczek. Pogoda tylko lubi płatać figle, ale czasem uśmiechy dzieci potrafią rozgonić najczarniejsze chmury!
Zapraszamy na fotograficzną  relację z wrześniowej wizyty przesympatycznych przedszkolaków ze skierniewickiego Przedszkola nr 3!

Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę!  Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać czas spędzony z nami!
Do zobaczenia.

3 października 2021