I Godziny otwarcia:   Wtorek-Piątek 14.00-20.00  Sobota-Niedziela 12.00-20.00  Warsztaty: Sobota 10.00-13.00

nasze ATRAKCJE

KOLEJKA BALBINKA
BALBINKA MA AWARIĘ- PRZEZ JAKIŚ CZAS WAGONY BĘDĄ CIĄGNIĘTE ZASTĘPCZO TRAKTOREM

KOLEJKA BALBINKA  jedzie wzdłuż całego gospodarstwa i wraca do przystanku początkowego. Na terenie gospodarstwa są przystanki, można wsiąść i wysiąść na dowolnym z nich. Balbinką mogą podróżować zarówno dorośli jak i dzieci. Ciuchcia jeździ co ok. godzinę.

TOR PONTONOWY

TOR PONTONOWY- bez wątpienia największa atrakcja gospodarstwa. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Pontony są jedno i dwuosobowe. Przy torze oprócz regulaminu korzystania jest instrukcja obrazkowa-nawet dzieci radzą sobie świetnie. Zalecamy, aby dzieci wciągały ponton pod górę -w miarę możliwości- same.

OGNISKO

OGNISKO rozpalamy codziennie. Na ognisko można przywieźć swoje kiełbaski, można też kupić je u nas. Mamy dwa kręgi ogniskowe- jeden, bliżej namiotu, do którego każdy może się przysiąść i drugie, zlokalizowany nieco dalej przeznaczony dla większych grup zorganizowanych wykorzystywany przy organizacji urodzin, spotkań integracyjnych.

PIASKOWNICA

PIASKOWNICA znajduje się pod lasem- co ważne latem, bo duża jej część jest w cieniu. Z beczek umieszczonych w piasku płynie woda, co dodatkowo pobudza dzieci do kreatywnej zabawy. Obok piaskownicy znajdziecie również karuzelę dla najmłodszych oraz hamaki do odpoczywania.

HAMAKOWISKO

HAMAKOWISKO czyli las z hamakami. Hamaki i kokony znajdują się przy basenie i przy piaskownicy.
Latem panuje tutaj przyjemny cień. Wśród hamaków są również huśtawki dla najmłodszych dzieci.

PIKNIKOWISKO

PIKNIKOWISKO miejsce gdzie można zrobić swój własny piknik. Znajdziecie tu koce i coś na wzór stolików, tu można spokojnie zjeść swoje kanapki, odpocząć. Rozstawione namioty dają dzieciom wiele możliwości wspaniałej zabawy.

KSIĄŻKOWY ZAGAJNIK

Książkowy zagajnik czyli strefa relaksu: las, leżak i dobra książka, czegóż chcieć więcej? Książki są różnorodne, aby każdy miał szansę znaleźć lekturę dla siebie.
Jedna z półek przeznaczona jest dla książek Joanny Szarańskiej, której książki szczególnie polecamy.

TOR PRZESZKÓD

Przeszkody o różnym stopniu trudności: od spaceru po oponach, przez linowy mostek, równoważnię i ściankę linową.
I przedszkolaki będą mieć radość z pokonania toru ale i starsze dzieci mogą być zakończone, że to wcale, nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

TYROLKA

TYROLKA – niemal 30 metrowy zjazd na linie.  Dla starszych i tych młodszych.

BASENY

W sezonie letnim jedną z atrakcji są dwa baseny, jeden o głębokości ok 40cm, drugi ok 60.

MALOWANIE NA POLANIE

W lesie znaleźć można farby, pędzle oraz folie do malowania. Dopóki warunki pogodowe pozwolą, malowanie na polanie czeka na chętnych malarzy.

TRZEPAKI

Trzepaki obecnie są w budowie. Będzie to atrakcja dla starszych i bardziej sprawnych dzieci. Korzystanie z trzepaków tylko pod opieką dorosłych.