I Godziny otwarcia:   Wtorek-Piątek 14.00-20.00  Sobota-Niedziela 12.00-20.00  Warsztaty: Sobota 10.00-13.00

nasze ATRAKCJE

Atrakcje ZIMą

Kulig (sanki ciągnięte są przez traktor!)

Od późnej jesieni do wczesnej wiosny oferujemy przejażdżkę kuligiem. Jeśli nie ma śniegu po trasie kuligu ciągnięte są pontony, jeśli aura zmieni się na zimową pontony są zamieniane na sanki, kulig sankowy ma długość ok 1km, podczas jednego kuligu robimy dwa okrążenia, a wiec łączna długość przejażdzki to prawie 2km .

TOR PONTONOWY

Bez wątpienia największa atrakcja gospodarstwa, działająca przez cały rok. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Pontony są jedno i dwuosobowe. Przy torze oprócz regulaminu korzystania jest instrukcja obrazkowa-nawet dzieci radzą sobie świetnie. Zalecamy, aby dzieci wciągały ponton pod górę -w miarę możliwości- same.

Ognisko

Rozpalamy codziennie. Na ognisko można przywieźć swoje kiełbaski, można też kupić je u nas. Mamy dwa kręgi ogniskowe- jeden, bliżej namiotu, do którego każdy może się przysiąść i drugie, zlokalizowany nieco dalej przeznaczony dla większych grup zorganizowanych wykorzystywany przy organizacji urodzin, spotkań integracyjnych.

Atrakcje WIOSNA - LATO - JESIEŃ

TOR PONTONOWY

TOR PONTONOWY- bez wątpienia największa atrakcja gospodarstwa. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Pontony są jedno i dwuosobowe. Przy torze oprócz regulaminu korzystania jest instrukcja obrazkowa-nawet dzieci radzą sobie świetnie. Zalecamy, aby dzieci wciągały ponton pod górę -w miarę możliwości- same.

OGNISKO

OGNISKO rozpalamy codziennie. Na ognisko można przywieźć swoje kiełbaski, można też kupić je u nas. Mamy dwa kręgi ogniskowe- jeden, bliżej namiotu, do którego każdy może się przysiąść i drugie, zlokalizowany nieco dalej przeznaczony dla większych grup zorganizowanych wykorzystywany przy organizacji urodzin, spotkań integracyjnych.

BASENY

W sezonie letnim jedną z atrakcji są dwa baseny, jeden o głębokości ok 40cm, drugi ok 60.

KOLEJKA BALBINKA
BALBINKA MA AWARIĘ- PRZEZ JAKIŚ CZAS WAGONY BĘDĄ CIĄGNIĘTE ZASTĘPCZO TRAKTOREM

KOLEJKA BALBINKA  jedzie wzdłuż całego gospodarstwa i wraca do przystanku początkowego. Na terenie gospodarstwa są przystanki, można wsiąść i wysiąść na dowolnym z nich. Balbinką mogą podróżować zarówno dorośli jak i dzieci. Ciuchcia jeździ co ok. godzinę.

TOR PRZESZKÓD

Przeszkody o różnym stopniu trudności: od spaceru po oponach, przez linowy mostek, równoważnię i ściankę linową.
I przedszkolaki będą mieć radość z pokonania toru ale i starsze dzieci mogą być zakończone, że to wcale, nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.
Ostatnio do toru przeszkód dołączył do pokonania tunel, ale to jeszcze nie jest nasze ostatnie słowo;-)

TYROLKA

TYROLKA – niemal 30 metrowy zjazd na linie.  Dla starszych i tych młodszych. Tyrolka jest przeznaczona dla osób o wadze poniżej 70kg.

TRZEPAKI

Trzepaki obecnie są w budowie. Będzie to atrakcja dla starszych i bardziej sprawnych dzieci. Korzystanie z trzepaków tylko pod opieką opiekunów!

KSIĄŻKOWY ZAGAJNIK

Książkowy zagajnik czyli strefa relaksu: las, leżak i dobra książka, czegóż chcieć więcej? Książki są różnorodne, aby każdy miał szansę znaleźć lekturę dla siebie.
Jedna z półek przeznaczona jest dla książek Joanny Szarańskiej, której książki szczególnie polecamy.

MALOWANIE NA POLANIE

W lesie znaleźć można farby, pędzle oraz folie do malowania. Dopóki warunki pogodowe pozwolą, malowanie na polanie czeka na chętnych malarzy.

PIASKOWNICA

PIASKOWNICA znajduje się pod lasem- co ważne latem, bo duża jej część jest w cieniu. Z beczek umieszczonych w piasku płynie woda, co dodatkowo pobudza dzieci do kreatywnej zabawy. Obok piaskownicy znajdziecie również karuzelę dla najmłodszych oraz hamaki do odpoczywania.

PIKNIKOWISKO

PIKNIKOWISKO miejsce gdzie można zrobić swój własny piknik. Znajdziecie tu koce i coś na wzór stolików, tu można spokojnie zjeść swoje kanapki, odpocząć. Rozstawione namioty dają dzieciom wiele możliwości wspaniałej zabawy.

HAMAKOWISKO

HAMAKOWISKO czyli las z hamakami. Hamaki i kokony znajdują się przy basenie i przy piaskownicy.
Latem panuje tutaj przyjemny cień. Wśród hamaków są również huśtawki dla najmłodszych dzieci.

W przygotowaniu: Labirynt