Bez kategorii

Kulig

Nareszcie aura zrobiła się zimowa, możemy więc zaprosić na kulig!

Sobota i niedziela zapraszamy w godzinach 12.00-20.00

Kulig będzie jeździł najmniej raz na godzinę, jeśli chętnych będzie bardzo dużo- będziemy jeździć częściej. Nie musicie przywozić swoich sanek- sanki mamy gotowe, podczepione do traktora (tak- kulig jest za traktorem, nie za koniem!) Łączna trasa jednego przejazdu to ok 1,5km, trasa w całości znajduje się na terenie gospodarstwa, nie wyjeżdżamy na drogi publiczne!

Prosimy o założenie obuwia dostosowanego do warunków: koniecznie na płaskiej podeszwie! Rękawiczki również konieczne, warto nawet wziąć dwie czy trzy pary, aby w razie potrzeby osuszyć.

Cena wejścia 25zł/osoby, dzieci do lat 4 – 1zł. W ramach biletu każdy może pojechać kuligiem co najmniej jeden raz, jeśli będą miejsca można jechać kilka razy, jednak pierwszeństwo mają ci, którzy tego dnia jeszcze nie jechali. Ze zjazdów na pontonach można korzystać ile się chce, można również przysiąść się do ogniska, ogrzać się, upiec kiełbaskę (można przywieźć ze sobą lub kupić u nas).

Przed przyjazdem można zadzwonić 507 234 433 lub zapytać przez Messenger, ale miejsc mamy całkiem sporo, na pewno też napiszemy jak będą się kończyć bilety.

Oprócz kuligu działa niezmiennie zjazd na pontonach, będzie również płonąć ognisko.

Do jedzenia znajdzie się dziś gorąca zupa i kiełbaska na ognisko, również kawa i herbata, a także grzane piwo.

Do zobaczenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s