dla całej rodziny, wydarzenia

Rodzinny Halloween- niedziela 30.10.2022

W najbliższą niedzielę 30 października przygotowujemy dla Was Rodzinny Halloween. Tego dnia przygotowana będzie rodzinna gra terenowa, a nagrodą w grze będzie dynia, z której stworzycie własny halloweenowy lampion (oczywiście pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba).

Gra będzie rodzinna, a więc bardzo strasznie być nie może, ale na pewno będzie zabawnie, rodzinnie i…. nieco wymagająco, bo przecież zbyt łatwo też być nie powinno! Grę zamierzamy przygotować w taki sposób, abyście nie byli związani konkretną godziną, czyli możecie przyjechać o dowolnej porze i o dowolnej porze rozpocząć i zakończyć zabawę. Zapraszamy między godziną 12.00 a 20.00

Na zakończenie gry wspólnie, rodzinnie wykonacie straszną dynię halloweenową:) Podpowiadamy aby do samochodu wrzucić jakiś karton ( a nawet dwa jeden większy i jeden mniejszy), w którym przetransportujecie swoją dynię do domu.

Rezerwacja

Nie jest też konieczna rezerwacja miejsca, jednak dla tych którzy potwierdzą swoje przybycie dyń nie zabraknie na pewno, coś z zapasem będziemy mieć ale… sami wiecie, kilka sztuk więcej na pewno lepiej więc napisać wiadomość sms (507 234 433) lub Messenger, że się do nas wybieracie.

Ubranie

Załóżcie na siebie coś wygodnego i coś dostosowanego do pogody, jednocześnie coś co może się ubrudzić, zniszczyć- gra w większości dzieje się w lesie, można się też trochę wybrudzić (więcej nie powiem, bo nie mogę zdradzać co Was czeka).

Podsumowując

Rodzinny dzień Halloween w cenie biletu otrzymujecie:

 • możliwość udziału w rodzinnej grze terenowej
 • zakończenie gry-przygotowanie haloweenowej dyni (jedna dynia na rodzinę)
 • korzystanie bez limitu z wszystkich naszych miejsc zabawy:
  • ciuchcia Balbinka
  • tor tubingowy
  • tor przeszkód
  • labirynt
  • leśna kuchnia
  • piaskownica
  • ognisko (możliwość upieczenia na ognisku swoich kiełbasek lub zakupu na miejscu)

Konkurs

Jedno z zadań w grze terenowej weźmie też udział w konkursie facebookowym, gdzie do wygrania będzie voucher na wejście dla całej rodziny.

Cena

Cena za wejście tego dnia jest 25zł/osoby, dla osób w strasznych przebraniach 5% zniżki na zakup biletu. Tego dnia nie obowiązują inne zniżki i promocje.

Sobota 29 października Warsztaty Halloween bez rodziców dla dzieci 5-12 lat- kliknij

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s