Bez kategorii, urodziny

Urodziny w Leśnym Zakątku

Zabawa na terenie gospodarstwa to nieodzowny element imprezy!
Piniatę możemy na zamówienie wykonać, na tę cześć urodzin dzieci czekają chyba najbardziej!
Na życzenie możemy zorganizować również urodzinowe warsztaty!

Pewnie nie jeden rodzic zadał sobie pytanie jak wyglądają urodziny w Leśnym Zakątku? Zaraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości i może zdecydujecie się świętować dzień urodzin właśnie u nas….

Ile kosztują urodziny w Leśnym Zakątku?

W czasie obecnego wzrostu cen to jedno z najczęściej zadawanych pytań.

Możliwości są różne: w wersji bardzo ekonomicznej, ale wymagające od Państwa większego zaangażowania aż do takiej, kiedy Waszą rolą jest tylko przywiezienie i odebranie dzieci z imprezy.

Aby ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy trzy różne pakiety:

Pakiet 1

Wersję najtańszą (chyba obecnie jest to jedna z najniższych cen na rynku) ale jednocześnie umożliwiającą Państwu najbardziej realny wpływ na koszty przyjęcia. W ramach tego pakietu my wynajmujemy Wam salę i teren a Państwo przynoszą przekąski i napoje wg własnego uznania dzięki czemu w ramach tego pakietu można przygotować zarówno skromniejsze jak i bardziej bogate przyjęcie urodzinowe. Jedyne ograniczenie to zakaz wnoszenia jakiegokolwiek alkoholu.

Oczywiście w ramach pakietu oprócz sali do dyspozycji gości jest cały teren gospodarstwa.

Pakiet 2

W pakiecie 2- bardzo dużym ułatwieniem w organizacji urodzin są wszelkie potrzebne naczynia dostępne na miejscu. Również przydatne mogą być sprzęty: czajnik, lodówka i kuchenka mikrofalowa. W ramach tego pakietu sala jest do Waszej dyspozycji również przez trzy godziny, jednak po upływie tego czasu nadal możecie pozostać na terenie gospodarstwa i korzystać z wszystkich dostępnych miejsc bez dodatkowej dopłaty. Ten pakiet jest sprawdza się najlepiej wtedy, kiedy spora część Gości to osoby dorosłe.

Pakiet 3

Trzecią z opcji przygotowaliśmy dla osób zabieganych, zapracowanych, które nie mają czasu lub możliwości przygotowania przyjęcia i sprawowania opieki nad kilkunastoma rozbrykanymi kilkulatkami. Urodziny organizowane w tym pakiecie odbywają się bez udziału dorosłych, po urodzinach otrzymacie relację fotograficzną. W tym pakiecie jest również miejsce na warsztaty urodzinowe (dzieci wykonaną rzecz zabierają ze sobą do domu), gra terenowa, brokatowe tatuaże czy bańki mydlane.

Tutaj spełnimy również Wasze życzenia specjalne np. urodziny bez słodyczy, ognisko z pieczonymi ziemniakami czy urodziny z grą terenową po zmroku. Z tego też powodu ten pakiet jako jedyny nie ma określonej ceny, która jest uzależniona od tego ile życzeń specjalnych wspólnie ustalimy.

Ile trwają urodziny?

Zazwyczaj na imprezę urodzinową przeznaczamy 3 godziny. Podczas tych trzech godzin macie do dyspozycji naszą salę warsztatową, gdzie jest ciepło zimą i przyjemnie chłodno latem, są stoły i krzesła i trochę miejsca na zabawę też się znajdzie. W razie niepogody znajdziecie tam też gry planszowe. Należy pamiętać, że sala mieści się w budynku stodoły, więc nie jest to miejsce na ekskluzywne przyjęcie a raczej na sielską, swojską zabawę na wsi.

A co jeśli pogoda nie dopisze?

Kiedy temperatura na zewnątrz jest niska, w sali uruchamiamy centralne ogrzewanie, nie ma więc obaw, że podczas załamania pogody impreza zostanie odwołana. W zależności od wybranego pakietu, Waszych potrzeb i możliwości urodziny mogą się skończyć po trzech godzinach lub możecie zostać na terenie gospodarstwa.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało!

Przeczytaj więcej:

Jak takie urodziny wyglądają? Tak prostym językiem, krok po kroku

Relacja z urodzin Michasi KLIK.

1 myśl w temacie “Urodziny w Leśnym Zakątku”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s