Bez kategorii

Szopka Bożonarodzeniowa

Rozmowa o Świętach Bożego Narodzenia i tradycjach z nimi związanych. Dzieci ozdobią własnoręcznie gipsową szopkę (możliwość zawieszenia jako obrazek).

  • Stopień trudności **
  • Czas trwania 30-60 minut

Tradycja

Przybliżenie tradycji wykonywania Szopek Bożonarodzeniowych, przybliżenie zwyczajów i tradycji świątecznych. Dzieci ozdobią wykonaną z gipsu szopkę- szopka ma haczyk do zawieszenia jako obrazek.

Szopka

Stopień trudności

Dekorowanie szopki nie jest trudne, jednak należy się liczyć z tym, że bardzo małe dzieci mogą pomalować cała szopkę na jeden kolor (nie ingerujemy w prace dzieci – podpowiadamy, jednak nigdy nie narzucamy swojej wizji).

Starsze dzieci z wykonaniem pracy poradzą sobie wyśmienicie, a taka własna szopka to prawdziwy powód do dumy.

Czas trwania

Najczęściej warsztaty trwają 30-60 minut.

Cena

Warsztaty – jeśli prowadzone są u nas w Gospodarstwie to koszt 25zł/dziecko. Do tego można dobrać, za dodatkową opłatą, pakiet zabawy/ognisko/grę terenową, ale nie jest to konieczne.

Jeśli z warsztatami mamy przyjechać do Państwa placówki to koszt 32zł/dziecko. Ta cena obowiązuje przy łącznej minimalnej liczbie 30 dzieci biorących udział w warsztatach, w cenę wliczona jest cena paliwa przy dojeździe do 80km.

Warsztaty w gospodarstwie

Warsztaty u nas odbywają się w ogrzewanej sali, maksymalna ilość osób jaką sala pomieści jednorazowo to 30 -na warsztaty preferujemy jednak podział na mniejsze grupy. Jeśli, oprócz warsztatów dobierzecie również zabawę/ognisko/grę terenową, podzielimy się na mniejsze grupy i wpasujemy warsztaty i zabawę, aby nie kolidowały ze sobą.

W przypadku załamania pogody– jeśli mimo wszystko zdecydujecie się na przyjazd- i z części zabawowej nie da się skorzystać- odliczymy pieniądze za cześć zabawową i zapłacicie tylko za to, z czego skorzystacie. W takim wypadku można też odwołać przyjazd lub zamienić na warsztaty z dojazdem do Waszej placówki.

Co się stanie, kiedy wypełnisz ten formularz?

Kiedy wypełnisz ten formularz Twoja wiadomość trafi na naszą skrzynkę e-mail. Postaramy się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi na zadane pytanie. Nie musisz się bać, że Twoje dane trafią w niepowołane ręce- nie przekazujemy danych nikomu. Po wypełnieniu formularza zostaną one użyte tylko po to, aby udzielić Ci odpowiedzi: e-mail aby odpowiedź mogła trafić na Twoją skrzynkę lub nr telefon- jeśli życzysz sobie, abyśmy oddzwonili i odpowiedzieli na pytania podczas rozmowy. Imię i nazwisko/nazwę możesz wypełnić jako np. „Nauczyciel, Wychowawca, Rodzic itp.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s