Bez kategorii, warsztaty, warsztaty świąteczne, Wycieczki

Anioły

Figurki drewniane

Rozmowa o Świętach Bożego Narodzenia i o Aniołach. Dzieci ozdobią własnoręcznie drewnianą figurkę Anioła.

  • Stopień trudności ***
  • Czas trwania 30-60 minut

Warsztaty

W ramach tych warsztatów dzieci otrzymają drewnianą figurkę o kształcie anioła. Zadaniem dzieci będzie namalowanie i ozdobienie postaci według własnego pomysłu.

Dla młodszych dzieci możemy wykonać szkic/zarys twarzy, włosów starsze chętniej namalują same.


Malowanie figurki Anioła

Stopień trudności

Zadanie wydaje się być bardzo proste, jednak namalowanie Anioła, którego dziecko uzna za „ładnego” wcale nie jest takie proste i wymaga nieco pracy. Zajęcia odpowiednie są dla każdej grupy wiekowej- będą się tylko różnić estetyką i pomyłem wykonania. W każdej grupie wiekowej malowanie Aniołów sprawia dzieciom wiele radości.

Czas trwania

Na to pytanie nie odpowiemy jednoznacznie, ponieważ zależy to od wielu czynników: od sprawności manualnej dzieci, od tego jaki końcowy efekt będzie dla nich zadowalający, od umiejętności skupienia i oczywiście od wieku dzieci. Paradoksalnie często starsze dzieci potrzebują więcej czasu, ponieważ chcą prace wykonać bardzo dokładnie, mniejsze dzieci szybciej tracą cierpliwość, niemniej czas jaki zazwyczaj trwają takie warsztaty waha się pomiędzy 30 a 60 minut.

Cena

Warsztaty – jeśli prowadzone są u nas w Gospodarstwie to koszt 25zł/dziecko. Do tego można dobrać, za dodatkową opłatą, pakiet zabawy/ognisko/grę terenową, ale nie jest to konieczne.

Jeśli z warsztatami mamy przyjechać do Państwa placówki to koszt 32zł/dziecko. Ta cena obowiązuje przy łącznej minimalnej liczbie 30 dzieci biorących udział w warsztatach, w cenę wliczona jest cena paliwa przy dojeździe do 80km.

Warsztaty w gospodarstwie

Warsztaty u nas odbywają się w ogrzewanej sali, maksymalna ilość osób jaką sala pomieści jednorazowo to 30 -na warsztaty preferujemy jednak podział na mniejsze grupy. Jeśli, oprócz warsztatów dobierzecie również zabawę/ognisko/grę terenową, podzielimy się na mniejsze grupy i wpasujemy warsztaty i zabawę, aby nie kolidowały ze sobą.

W przypadku załamania pogody– jeśli mimo wszystko zdecydujecie się na przyjazd- i z części zabawowej nie da się skorzystać- odliczymy pieniądze za cześć zabawową i zapłacicie tylko za to, z czego skorzystacie. W takim wypadku można też odwołać przyjazd lub zamienić na warsztaty z dojazdem do Waszej placówki.

Co się stanie, kiedy wypełnisz ten formularz?

Kiedy wypełnisz ten formularz Twoja wiadomość trafi na naszą skrzynkę e-mail. Postaramy się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi na zadane pytanie. Nie musisz się bać, że Twoje dane trafią w niepowołane ręce- nie przekazujemy danych nikomu. Po wypełnieniu formularza zostaną one użyte tylko po to, aby udzielić Ci odpowiedzi: e-mail aby odpowiedź mogła trafić na Twoją skrzynkę lub nr telefon- jeśli życzysz sobie, abyśmy oddzwonili i odpowiedzieli na pytania podczas rozmowy. Imię i nazwisko/nazwę możesz wypełnić jako np. „Nauczyciel, Wychowawca, Rodzic itp.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s