Bez kategorii

ATRAKCJE

KOLEJKA BALBINKA zazwyczaj  swój bieg zaczyna właśnie tuż przy wejściu, jedzie wzdłuż całego gospodarstwa i wraca do przystanku początkowego. Na terenie gospodarstwa  są przystanki, można wsiąść i wysiąść na dowolnym z nich. Balbinką mogą podróżować zarówno dorośli jak i dzieci. Ciuchcia jeździ co ok. godzinę. 

 

TOR PONTONOWY– bez wątpienia największa atrakcja gospodarstwa. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Pontony są jedno i dwuosobowe. Przy torze oprócz regulaminu korzystania jest instrukcja obrazkowa-nawet dzieci radzą sobie świetnie. Zalecamy, aby dzieci wciągały ponton pod górę -w miarę możliwości- same.

 

BASENY

Jeden basen ma głębokość wody  zaledwie ok 15-20cm, aby dzieci mogły chlapać się bezpiecznie, a rodzice mogli mieć chwilę wytchnienia. 

 

 

 Drugi głębokości ok 40cm

PIASKOWNICA znajduje się pod lasem- co ważne latem, bo duża jej część jest w cieniu. Z beczek umieszczonych w piasku płynie woda, co dodatkowo pobudza dzieci do kreatywnej zabawy. Obok piaskownicy znajdziecie również karuzelę dla najmłodszych oraz hamaki do odpoczywania.

 

TYROLKA – niemal 30 metrowy zjazd na linie. Tyrolka jest pierwszym punktem z toru przeszkód, sukcesywnie będą dodawane kolejne elementy.

UWAGA!  W dniu 13 sierpnia tyrolka uległa awarii, serwis będzie dopiero ok. 20 sierpnia, w związku z czym ta atrakcja jest teraz niedostępna (obniżamy cenę biletu całodziennego do czasu naprawy urządzenia na 20zł/osobę)

TOR PRZESZKÓD:

LEŚNA CHATKA– drewniany domek dla dzieci.

PIKNIKOWISKO  miejsce gdzie można zrobić swój własny piknik. Znajdziecie tu koce i coś na wzór stolików, tu można spokojnie zjeść swoje kanapki, odpocząć. Rozstawione namioty dają dzieciom wiele możliwości wspaniałej zabawy.

HAMAKOWISKO czyli las z hamakami. Hamaki znajdują się przy basenie i przy piaskownicy.

KSIĄŻKOWY ZAGAJNIK czyli strefa relaksu: las, leżak i dobra książka, czegóż chcieć więcej? Książki są różnorodne, aby każdy miał szansę znaleźć lekturę dla siebie. 

Tuż obok Zagajnika Książkowego jest Malowanie na polanie:

POLE LAWENDOWE- poletko z pachnącą lawendą. Z pachnących lawendowych kwiatów robimy olejki, woreczki zapachowe a w przyszłości również mydełka.

Oczywiście w zależności od pory roku pole jest mniej lub bardziej atrakcyjne – kwitnienie czerwiec/lipiec.


 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s