Bez kategorii

Aktualnie o zimie w Zakątku

 Kochani! 

Pojawia się mnóstwo pytań więc napiszę tutaj, żeby wszystko było jasne:

  • W jakich godzinach można przyjechać? Od 12.00 do 20.00 można do nas przyjechać (w soboty i niedziele mamy warsztaty dla dzieci a później jesteśmy już tylko dla Was). Możliwe jest też umówienie się na godziny wcześniejsze, wystarczy zadzwonić lub napisać i umówimy szczegóły
  • O której godzinie jedzie kulig? Kulig jeździ wtedy, kiedy ma chętnych „kuligowców”, przyjeżdżacie, wsiadacie i jedziemy! Przejeżdżamy tak co około godzinę (przejazd trwa ok 20-40 minut, ok 15-20 minut trzeba dać kierowcy na ciepłą herbatę, żeby miał szansę nieco odtajać)  Nie musicie przywozić swoich sanek, mamy tutaj wszystko, gotowe, podczepione.
  • A co jest poza kuligiem? Poza kuligiem jest górka do zjeżdżania na pontonach (mogą zjeżdżać i dorośli i dzieci). Górka działa zawsze, niezależnie czy jest  śnieg, czy go nie ma.
  • O której ognisko? Kiedy pojawiają się pierwsi goście my rozpalamy ognisko, można przywieźć swoje kiełbaski, można też kupić na miejscu.
  • Ile kosztuje wejście? Wejście zimowe kosztuje tylko 15 zł od osoby. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za kulig, pontony czy ognisko. Dodatkowo płatne jest tylko jedzenie i picie (ale możesz również przywieźć swoje)

Pojawiają się również pytania czy dzieci lub czy dorośli też płacą?  Kochani, za wejście płacą tylko ci, którzy wchodzą. Jeśli wchodzą- płacą, jeśli nie to nie. 


Do zobaczenia:)

 

  

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s